Zaregistrujte pro získávání dalších slev na Slevomat.cz

Krajský soud

Aktualizováno: 26.06.2009 03:50

Rozdělení  krajských soudů

Česko má celkem osm krajských soudů, které jsou umístěny v bývalích krajských městech. V současné době má Česko celkem čtrnáct krajů a v každem krajském městě je buď sídlo krajského soudu nebo jeho pobočka. 

 

Krajský soud Praha

Pod krajský soud v Praze patří celkem 12 okresních soudů a to okresní soud v Benešově, okresní soud v Berouně, okresní soud v Kladně, okresní soud v Kolíně, okresní soud v Kutná Hora, okresní soud v Mělníku, , okresní soud v Mladá Boleslavi, okresní soud v Nymburku, okresní soud v Praze - východ, okresní soud v Praze - západ, okresní soud v Příbrami a okresní soud v Rakovníku.

Krajský soud České Budějovice

Pod krajský soud v Českých Budějovicích patří celkem 8 okresních soudů a to okresní soud v České Budějovicích, okresní soud v Českém Krumlově, okresní soud v Jindřichově Hradeci, okresní soud v Pelhřimově, okresní soud v Píseku, okresní soud v Prachaticích,  okresní soud v Strakonicích a okresní soud v Táboru.

Krajský soud Plzeň

Pod krajský soud v Plzni patří celkem 10 okresních soudů a to okresní soud v Domažlicích, okresní soud v Chebu, okresní soud v Karlový Varech, okresní soud v Klatovech, okresní soud Plzeň -jih, okresní soud Plzeň - město, okresní soud Plzeň - sever, okresní soud v Rokycanech, okresní soud v Sokolově a okresní soud v Tachově

Seznam krajských soudů 

Krajský soud Ústí nad Labem

Pod krajský soud v Plzni patří celkem 10 okresních soudů a to okresní soud v Česká Lípě, okresní soud v Děčíně, okresní soud v Chomutově, okresní soud v Jablonci nad Nisou, okresní soud v Libereci. okresní soud v Litoměřicích, okresní soud v Lounech, okresní soud v Mostě, okresní soud v Teplicích a okresní soud v Ústí nad Labem.

Krajský soud Hradec Králové

Pod krajský soud v Hradci Králové patří celkem 11 okresních soudů a to okresní soud v Havlíčkůvě Brodě, okresní soud v Hradeci Králové, okresní soud v Chrudimi, okresní soud v Jičíně, okresní soud v Náchodě, okresní soud v Pardubicích, okresní soud v Rychnov n. Kněžnou, okresní soud v Semilech, okresní soud ve Svitavách, okresní soud v Trutnově a okresní soud v  Ústí nad Orlicí.

Krajský soud Brno

Pod krajský soud Brno patří celkem 11 okresních soudů a to okresní soud v Blansku, okresní soud Brno - město, okresní soud Brno - venkov, okresní soud Břeclav, okresní soud  Hodonín, okresní soud Jihlava, okresní soud Kroměříž, okresní soud Prostějov, okresní soud Třebíč, okresní soud Uherské Hradiště, okresní soud Vyškov, okresní soud Zlín, okresní soud Znojmo a okresní soud Žďár nad Sázavou.

Krajský soud Ostrava

Pod krajský soud v Ostravě patří celkem 11 okresních soudů a to okresní soud Bruntál, okresní soud Frýdek - Místek, okresní soud Jeseník, okresní soud Karviná, okresní soud Nový Jičín, okresní soud Olomouc, okresní soud Opava, okresní soud Ostrava, okresní soud Přerov, okresní soud Šumperk a okresní soud Vsetín.

Tento článek ještě nemá žádný komentář, buďte první, kdo ho okomentuje.

Nový komentář

Vaše platná e-mailová adresa

Vlastní vyhledávání